Якщо підбір персоналу - це головний обов'язок на вашій роботі і ви знаєте все про резюме, значить ви потрапили за адресою! Все для роботодавця на JobSite

Резюме в Україні: персонал, пошук резюме

Робота менеджера з персоналу - це не тільки пошук резюме і підбір персоналу на роботу. Часто невеликі компанії об'єднують кілька посад в одну, створюючи універсального HR-а, рекрутера і кадровика в одній особі. Такому співробітникові доводиться виконувати пошук резюме, здійснювати підбір персоналу, займатися мотивацією, атестацією та іншими методами впливу на персонал. Але все починається саме з пошуку резюме і співбесід.
Вхід     Реєстрація
Робота в Україні
Всі вакансії
Всі резюме
Підбір персоналу на порталі Jobsite - це завжди свіжі і перевірені резюме для підбору персоналу в будь-якому місті!
Пошук резюме
Приклад: программіст PHP

Більше резюме на Jobs.uaАбо оберіть зі списку


Персонал в Україні: резюме за рубриками


Бухгалтерія, фінанси
Продажі
Комп'ютери, IT, WEB
Офісні працівники
HR-спеціальності, тренери, психологи
Транспорт, автосервіс
Інженерія
Юриспруденція
Логістика, ЗЕД
Страхування
Дизайн, фото
Ресторанний бізнес, готелі
Швейна справа
Обслуговуючий персонал
Гральний і шоу-бізнес
Туризм
Навчання, переклади
Медицина, ветеринарія
ЗМІ, поліграфія
Будівництво, благоустрій
Нерухомість, ріелтерство
Маркетинг, PR, промоушн
Виробництво, склад
Фітнес, спорт
Охорона
Робота в інтернет
Робота за кордоном
Робота для студентів
Інші спеціальності
Директора, керівніки

Вся робота з порталом Jobsite можлива в двух варіантах: перегляд вакансій та резюме без додаткових активних дій та повноцінний пошук роботи та персоналу (включаючи відправку резюме, підписку на вакансії та резюме та багато іншого).
Для першого варіанту реестрація потрібна. Але якщо вам терміново потрібна робота або віджимає термін з закриттям робочих місць, без реєстрації вам не обійтися.


Свіжі резюме в УкраїніПереглянути всі свіжі резюме
 


Як шукати персонал на порталі JobSite:

Якщо ще років сім тому тільки особливо просунуті користувачі використовували інтернет-сайти, щоб знайти роботу і підібрати персонал, то сьогодні близько 70% всіх роботодавців розміщують свої вакансії на сайтах з працевлаштування. Щодня понад 300 000 користувачів, яким потрібна робота, проглядають вакансії в Інтернеті.

Оцініть всі переваги підбору персоналу на сайті з працевлаштування! Щодня величезна кількість претендентів шукають тут роботу, проглядають розміщені вакансії і успішно працевлаштовуються в компанії, вакансії яких були розміщені на JobSite.

Якщо вам потрібен персонал

Для роботодавця працюють сервіси, які спрямовані на швидкий і якісний підбір персоналу. Пошук резюме налаштовується по ряду фільтрів (місто, область діяльності, вік і ін.), Які максимально спрощують підбір претендентів, які зараз знаходяться в процесі пошуку роботи.

Доступ до бази резюме відкритий для всіх роботодавців. Це означає, що ви без проблем можете шукати персонал за каталогом резюме. А щоденна розсилка резюме на вашу поштову скриньку спростить і прискорити пошук «саме того» фахівця.

Не забудьте про розміщення вакансій! На поточний момент це найефективніший інструмент для підбору персоналу. А при швидкому закритті позиції ви зможете оперативно зупинити розміщення вакансії або взагалі видалити її з порталу.

Ми пропонуємо максимальний набір інструментів для швидкого здійснення підбору персоналу.

Успішного підбору персоналу

 

Онлайн журнал - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути


Якщо пошук роботи через сайт з працевлаштування для вас в новинку, почніть з розміщення резюме і перегляду вакансій. Щоб заощадити час на пошук роботи, підпишіться на розсилку нових вакансій. Не забувайте частіше заходити на портал і оновлювати своє резюме, щоб компанії, що пропонують роботу, бачили його одним з перших.

Корисні посилання: