Реєстрація здобувача на порталі надає розширені можливості для роботи з порталом і своїм резюме

Робота: Вакансії, пошук роботи

На порталі JobSite роботал дві схеми пошуку роботи та вакансій. Пасивний пошук - це перегляд оголошень, розміщених на порталі без відправки резюме на це оголошення. Активний пошук - це розміщення свого резюме, підписка на вакансії і постійна відправка резюме на оголошення, які вам підходять за критеріями роботи. Якщо перший варіант можливий без реєстрації, то для активного пошуку роботи або вакансій вона необхідна.
Вхід     Реєстрація
Робота в Україні
Всі вакансії
Всі резюме
Реєстрація на порталі - це можливість оперативно управляти своїм резюме, бути в курсі нових надходжень вакансій в своєму місті


Реєстрація на JobSite для пошуку роботи


При реєстрації вказуйте тільки достовірну інформацію, так як вона буде використовуватися при складанні резюме. Особливо ретельно поставтеся до імейл - змінити його в подальшому неможливо.

Поля, позначені червоною зірочкою (*), обов'язкові до заповнення.

Ви роботодавець? Для вас існує інша форма реєстрації. Зареєструвати роботодавця


Дані для подальшого входу в аккаунт

Ваш e-mail: *
Пароль: *
Повторіть пароль: *


Особисті дані

Прізвище: *
Ім'я: *
По батькові:  
Стать:  
Дата народження: * / /
Город:  
Телефон:  
ICQ:  
Освіта:   
Після реєстрації вам будуть доступні всі сервіси для комфортного пошуку роботи. Ми радимо почати з розміщення резюме і тільки потім приступати до пошуку вакансій. Це пов'язано з тим, що якщо вам підійде вакансія з розміщених на сайті, найпростіше буде відправити на розгляд вже розміщене резюме на порталі.

Таким чином, ви не тільки спростите перегляд вашого резюме роботодавцю, але і будете впевнені, що воно прив'язано відповідно до прийнятих стандартів CV.