Вам потрібна робота? Не забувайте, що пошук роботи - це теж робота. Київ відкриває двері для всіх тих, кому потрібно знайти роботу, головне - намагатися її знайти.

Робота: Резюме, пошук персоналу

В середньому раз в три роки кожен українець спантеличується питанням, як знайти роботу. Особливо складно молоді - робота студентам є в невеликій кількості компаній. Але якщо вам потрібна робота, запам'ятайте головне правило - шукати нове місце роботи потрібно активно. Якщо вам потрібна робота, не соромтеся розміщувати резюме, постійно дивитися нові вакансії по місту і використовувати всі джерела інформації про відкриті позиції.
Вхід     Реєстрація
Робота в Україні
Всі вакансії
Всі резюме
Робота на порталі Jobsite – це завжди свіжі пропозиції роботи під ваш профіль і перевірені резюме для підбору персоналу!


Реєстрація на JobSite для пошуку персоналу


При реєстрації вказуйте тільки достовірну інформацію, так як вона буде використовуватися при складанні вакансій. Особливо ретельно поставтеся до імейл - змінити його в подальшому неможливо.

Поля, позначені червоною зірочкою (*), обов'язкові до заповнення.

Ви здобувач? Для вас існує інша форма реєстрації. Зареєструвати претендента


Дані для подальшого входу в аккаунт

Ваш e-mail: *
Пароль: *
Повторіть пароль: *


Дані роботодавця

Назва компанії: *
Город: *
Контактна особа:  
Телефон:  
Факс:  
Сайт:  
Інформація про компанію: 
Після реєстрації вам будуть доступні всі сервіси для комфортного підбору персоналу. Ми радимо почати з розміщення вакансій і тільки потім приступати до пошуку резюме. Це пов'язано з тим, що якщо вам підійде будь-який фахівець з каталогу резюме, найпростіше буде відправити на розгляд вже розміщену вакансію на порталі.

Таким чином, ви не тільки спростите перегляд ваших вакансій, а й будете отримувати додаткові резюме на свою пошту.