Активний підбір персоналу - це не тільки пошук резюме і підписка на розсилку. В першу чергу активний пошук - це розміщення вакансій

Персонал в Україні: додати вакансію

Підбір персоналу починається з сервісу «Розмістити вакансію». Адже не тільки ви будете переглядати резюме - здобувачі також дивляться вакансії від роботодавців, підшукуючи собі підходяще місце роботи. Та й при перегляді резюме вам буде простіше відправляти здобувачеві вже готову вакансію, додану на JobSite через форму, а не кожен раз при пошуку резюме заново писати текст вакансії.
Вхід     Реєстрація
Робота в Україні
Всі вакансії
Всі резюме
Персонал » Додати вакансію


Додати вакансію


Додати вакансії на портал JobSite можуть тільки зареєстровані користувачі. Проходження реєстрації займе не більше 5 хвилин, а в результаті ви зможете безкоштовно розміщувати вакансії і використовувати інші сервіси для підбору персоналу.



Кожен роботодавець, будь то менеджер по персоналу, начальник відділу або керівник фірми, може не тільки користуватися каталогом резюме або оформляти підписку на розсилку. Найважливіший і ефективний сервіс для роботодавців - це можливість безкоштовно розмістити вакансії в необмеженій кількості на порталі JobSite.

У чому перевага розміщення вакансій у нас:

1. Можливість безкоштовно розмістити вакансії
Всі базові послуги для роботодавця безкоштовно. Розміщення вакансії, підписатися на розсилку, користуватися каталогом резюме - за все це роботодавець нічого не оплачує.

2. Можливість розмістити вакансії в необмеженій кількості
У Вас велика корпорація з регіональними представництвами? На порталі немає обмеження на кількість публікованих вакансій з одного аккаунта.

3. Можливість додати вакансію і управляти її розміщенням
У будь-який момент ви можете не тільки додати вакансії, але і змінити їх текст, контакти, рівень зарплати та багато іншого. При цьому вакансія і раніше залишається розміщеної на порталі.

4. Можливість розмістити вакансії і постійно їх оновлювати
Щоб вакансія завжди була в полі зору здобувача, ви можете щоранку оновлювати розміщення вакансії. Служба оновлення здійснюється безкоштовно для вже доданих вакансій.
Вся робота з порталом Jobsite можлива в двох варіантах: перегляд резюме і підбір персоналу без додаткових активних дій і повноцінний пошук співробітників (включаючи відправку вакансій, підписку на резюме і багато іншого).

Для першого варіанту реєстрація не потрібна. Але якщо вас підганяють терміни з закриттям робочих місць або ж ви звикли до зручності користування, без реєстрації вам не обійтися.