Активний пошук роботи - це не тільки пошук вакансій і підписка на розсилку вакансій. В першу чергу активний пошук - це розміщення резюме

Робота в Україні: вакансії, пошук роботи

Пошук роботи починається з сервісу «Додати резюме». Адже не тільки ви будете переглядати вакансії - роботодавці також дивляться резюме здобувачів, підшукуючи в свою компанію відповідний персонал. Та й при перегляді вакансій здобувачеві найлегше відправляти роботодавцю вже готове резюме, доданий на JobSite через форму «Додати резюме», а не кожен раз при пошуку на нову вакансію заново створювати резюме.
Вхід     Реєстрація
Робота в Україні
Всі вакансії
Всі резюме
Робота » Додати резюме


Добавить резюмеДодати резюме на портал JobSite можуть тільки зареєстровані користувачі. Проходження реєстрації займе не більше 5 хвилин, а в результаті ви зможете безкоштовно розміщувати резюме і використовувати інші сервіси для пошуку роботи.Можливість додати резюме працює тільки для зареєстрованих користувачів. Така модель роботи з порталом дає можливість не тільки розмістити резюме, але і в подальшому керувати ним - оновлювати, редагувати поля, зупиняти після успішного працевлаштування і багато іншого.

Після проходження реєстрації почніть роботу з порталом саме з сервісу «Додати резюме». Це важливо не тільки для потрапляння в каталог здобувачів. Надалі при перегляді свіжих вакансій у вас буде вибір, в якому вигляді відправити резюме роботодавцю: файл з комп'ютера, розміщене резюме на порталі або новостворене CV.

Також сервіс «Додати резюме» вкрай зручний тим, хто не знає, як краще зверстати резюме в текстовому редакторі або переживає за його зовнішній вигляд. Форма для додавання резюме враховує всі найважливіші поля і подає інформацію про Вас роботодавцю в максимально зрозумілому і зручному вигляді.

Якщо ж ви ще працюєте і паралельно шукаєте роботу, можна розмістити резюме, які не вказуючи своє ПІБ і телефон. В результаті зацікавлені роботодавці будуть вам писати на пошту, а поточний роботодавець не дізнається що Ви шукаєте роботу і розміщуєте резюме на сайті з працевлаштування.
Стати повноправним користувачем порталу JobSite! Керуйте своїми резюме, підписуйтесь на розсилку вакансій та самостійно вирішуйте, які інструменти та кадровим законодавством Запропонувати пошуку роботи вам потрібні.

Процедура реєстрації займе не більше 3 хвилин, а доступні сервіси зроблять пошук роботи в Києві набагато поради та рекомендації.