Пошук роботи в Києві на JobSite – це тільки перевірені оголошення, Робота здобувачам і свіжі вакансії сфери Інші спеціальності

Робота в Києві: Вакансії, пошук роботи

Шукаєте роботу в Києві, а ваша попередня діяльність була пов'язана зі сферою Інші спеціальності? Ми пропонуємо переглянути всі вакансії, які підходять під ваш профіль діяльності. Нижче подано вакансія Київ на посаду «редактор-віджей для ХЛОПЦЯ». Якщо ця вакансія вам підходить, відправте своє резюме і все одно продовжуйте шукати інші відповідні вакансії.
Вхід     Реєстрація
Робота в Україні
Всі вакансії
Всі резюме
Робота » Робота Київ » Робота Інші спеціальності » Робота редактор-віджей для ХЛОПЦЯ
Пошук вакансій
Приклад: программіст PHP

Більше вакансій на Jobs.uaАбо оберіть зі списку

Робота: редактор-віджей для ХЛОПЦЯКомпанія:
Зарплата: 1500 грн.
Регіон: Київ
Досвід роботи: без досвіду роботи / початковий рівень
Графік роботи: тимчасова/проектна робота


На музичному телеканалі «Music Box UA» відкрито гарячу вакансію редактора-віджея для ХЛОПЦЯ на вільний графік (який може включати як вихідний, так і нічну зміну для роботи), 100% грамотність УКРАЇНСЬКОЇ та російської мови (особливо - письмової), креативність та молодість мислення, відповідальність та пунктуальність. Головна задача випускаючого редактора – текстове наповнення та інтерактив в ефірі. Досвід роботи необов’язковий. Офіційне оформлення, цікава робота, дружній колектив. Від 1500 грн. на місяць. Територіально – Індустріальний міст. Ваші резюме з фото, а також можливі творчі літературні доробки, чекаємо за адресою: office@musicboxua.tv . Допускається студент. Уточнюємо: робота в ефірі, але не в кадрі, але фактично – робота для VJ.


Контактна інформація
номер вакансії: #1
Вакансія редактор-віджей для ХЛОПЦЯ була додана 20.08.2009 12:41 в наступні розділи:
Робота КиївРабота Інші спеціальності Київ
Схожі вакансії


Вакансія Компанія Зарплата 


 

Посади:Рубрики:Онлайн журнал - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути


Корисні посилання: